Transport zmarłych z zagranicy

Śmierć jest nieodłączną częścią naszego życia, stykamy się z nią w wielu różnych sytuacjach. Kiedy jednak umiera bliska osoba, wtedy żal i smutek jest tak ogromny, że nie ma się głowy do załatwiania spraw związanych z pogrzebem. Szczególnie problematyczna jest kwestia sprowadzenia zwłok zmarłego z zagranicy, jeśli w chwili śmierci znajdował się on daleko od domu.

Pomoc w sprowadzeniu zwłok do domu

Wszelkie formalności związane ze sprowadzeniem zwłok do domu może załatwić firma Epitafium. Firma ta ma swoją siedzibę w Krakowie i już od 1992 roku aktywnie działa w branży pogrzebowej. Jej usługi są bardzo różnorodne i dostosowane do potrzeb klientów, ale jej główną usługą jest międzynarodowy transport zmarłych.

Wiele osób ma problem ze sprowadzeniem zwłok bliskiej osoby z odległych krajów, nie jest to takie proste, jakby się to mogło wydawać. Trzeba załatwić wiele formalności i zająć się samym transportem. Dobrze jest zostawić to w profesjonalnych rękach i mieć pewność, że bliska osoba po śmierci wróci do swojej rodzinnej miejscowości.

Sprowadzanie zwłok z zagranicy

Epitafium sprowadza zwłoki z zagranicy na wiele różnych sposobów. Wykorzystuje do tego statki, samoloty, specjalistyczne pojazdy transportowe. Do tego pracownicy firmy bardzo dobrze przygotowują zwłoki do transportu, dbając o ich bezpieczeństwo w czasie podróży.

Czasami problematyczne są kwestie formalne, związane ze sprowadzeniem zwłok z zagranicznego kraju. Dlatego Epitafium przy bliskiej współpracy z konsulatami i ambasadami, może załatwić wszystkie formalności, łącznie z tłumaczeniem aktów zgonu i innych zagranicznych dokumentów.

Inne usługi firmy

Z usług firmy można także skorzystać na miejscu. Po sprowadzeniu zwłok z zagranicy firma pogrzebowa oferuje kompleksową oprawę pogrzebową. Przygotuje zmarłego do pochówku, zapewni salę pożegnalną na uroczystość pogrzebową, zajmie się oprawą muzyczną i zapewni kwiaty na pogrzebie.

Dodatkowo może zapewnić transport zwłok na cmentarz, a także zapewnić przewóz wszystkich żałobników. Oferuje również szeroki wybór trumien i urn, a także wieńców pogrzebowych, nagrobków, zdjęć nagrobnych i wiele innych rzeczy, związanych z pogrzebem i pochówkiem.

Z usług tej firmy opłaca się skorzystać, bo jej oferta jest nowoczesna, niezbyt droga i bardzo uniwersalna. Klienci cenią sobie powagę z jaką jest organizowany każdy pogrzeb, a także dużą empatię pracowników firmy pogrzebowej. W chwilach smutku i żalu po stracie kogoś bliskiego firma Epitafium będzie ogromnym wsparciem.

This article was written by admin