Szukasz prezentu dla znajomego lub bliskiej osoby – sprawdź te niezawodne propozycje w klimacie marynistycznym!

Czy wiesz, że największą popularnością cieszą się oryginalne prezenty, które można wyeksponować – postawić na biurko w pracowni lub biurze? Takie miłe dla oka podarunki powinny wyróżniać się przede wszystkim ciekawym designem i wysoką jakością materiałów. Jeśli właśnie szukasz takiego upominku dla kogoś bliskiego lub też dla szefa, dalszego znajomego, koniecznie przeczytaj ten praktyczny poradnik i sięgnij po inspiracje marynistyczne oraz wybierz idealne ozdoby na biurko!

Prezent marynistyczny – sprawdź te propozycje!

Styl marynistyczny jest niezwykle przyjemny i sprawia, że wnętrze natychmiast staje się przytulne! Morskie inspiracje sprawdzą się w pomieszczeniach niemal o każdym charakterze: od minimalistycznych, skandynawskich domów, po industrialne i monochromatyczne mieszkania w stylu loftowym! Kwestia, oczywiście odpowiedniego doboru ozdób, ponieważ do wnętrza industrialnego nie pasuje figurka mewy w pastelowych barwach, natomiast dzwon żeglarski, barometry, czy lunety i globusy na trójnogu jak najbardziej! Oto kilka pomysłów na fantastyczne i nietuzinkowe prezenty na biurko:
-modele wykonanych misternie żaglowców
-modele statków zamkniętych w butelkach
-koła sterowe z postarzanego drewna lub do wnętrz monochromatycznych z elementami metalowymi, srebrnymi
-dzwony żeglarskie
-lampy na biurko o charakterze marynistycznym o fantazyjnej podstawie, np. kotwicy
-przyciski do papieru, które mają w środku elementy związane z marynistyką
-zestawy przyborów kreślarskich w eleganckich, drewnianych pudełkach
-organizery w stylu marynistycznym
-oprawki na zdjęcia z elementami marynistycznymi, może to być na przykład ramka na zdjęcie w czerwono-granatowo-białe pasy
Proporczyki pirackie czy żeglarskie będą miłym dodatkiem do prezentu głównego. Możesz także postawić na:
-zegary do postawienia na biurko w kształcie koła sterowego
-barometry
-klepsydry
-dla miłośników marynistyki z pewnością przypadną do gustu lupy powiększające: to bardzo praktyczny prezent i do tego elegancki, zwłaszcza, gdy ma zdobioną rękojeść

Czego unikać i ile kosztują gadżety marynistyczne?

Wszystkie ozdoby muszą być wykonane z najlepszych materiałów. Jeśli Cię nie stać na drogi prezent, możesz podarować ciekawą grafikę na stelażu o charakterze marynistycznym niewielkich rozmiarów niż słabej jakości lupę czy lichy model żaglowca. Wszystkie ozdoby na biurko, które chcesz dać jako upominek zapakuj estetycznie i ładnie. Możesz użyć w tym celu papieru w pasy lub w kotwice, a podarunek przewiązać czerwoną wstążką. Gadżety morskie niewiele kosztują, ale przedmioty takie jak lupy czy barometry lub zestaw piśmienniczy są kosztowniejsze niż małe drobiazgi do ustawienia na biurku.

This article was written by admin