Gra pełna zagadek i tajemnic, czyli escape room

Pokój zagadek, inaczej zwany escape room, to coraz popularniejsza forma spędzania wolnego czasu w aktywny, i w pewnym sensie też kreatywny, sposób. Również miasto Kraków może pochwalić się tego typu rozrywkami, oferując mieszkańcom i turystom niejeden escape room gotowy do rewelacyjnej zabawy i przygody.

Escape room to rodzaj aktywności przeznaczony dla grup osób. Pamiętajmy tylko, że grupa nie może być zbyt liczna. Większość tego rodzaju pokoi ma maksymalną liczbę graczy koło 8 – 10 osób. Można się tam wybrać ze znajomymi lub rodziną i miło spędzić kilka godzin, jednocześnie szkoląc się w dedukcji i logicznym myśleniu. Dlatego też escape room to wspaniały pomysł na spędzanie czasu wolnego wraz z dziećmi. Kraków proponuje całe mnóstwo tego typu miejsc – dlatego też twój wybór nie jest tu niczym ograniczony. Osobiście polecam ten: Escape Room Kraków – http://www.lostroom.pl/

Rozrywka typu escape room dostępna jest w najrozmaitszych odmianach i dla różnych grup wiekowych. Jeśli interesuje Cię pokój zagadek w stylu fantastyki naukowej, w klimacie horroru, czy też może pociąga Cię raczej escape room w stylu Sherlocka Holmes’a – na pewno w mieście Kraków znajdziesz pokój zagadek dopasowany w sam raz dla Twoich potrzeb! O to akurat jestem spokojny i wiem, że każdy fan tej gry doceni ofertę w tym pięknym mieście.

Kraków proponuje miejsca typu escape room również dla najmłodszych – pokój zagadek dopasowany poziomem do wieku twojego dziecka zapewni mu świetną zabawę, jednocześnie rozwijając jego zdolności poznawcze i logiczne myślenie.

Nie czekaj zatem, sprawdź jakie escape room’y proponuje Ci Kraków i wybierz pokój zagadek dla siebie i swojej rodziny lub znajomych – i nie zapomnij dobrze się bawić!